Skiens Skolemusikk
 • Termin- og vaktlister    •    • Om korpset    • Medlemmer    • Styre og stell    • Nyhetsarkiv    • Instrument pleie      • Hjem  

 

 

   Styre og stell

Snarveier:
 Kontakt oss!
Antall besøk på siden: 439 506

 

 




Styret  

Verv  Navn  Mobil nr.  Mail 
Leder   Bodil Andreassen   986 01 289   andreassen96@hotmail.com  
Nestleder   Lars Hardli      
Sekretær   Siri Evensen      
Kasserer   Erik Karlsen   909 66 379   er.karlse@gmail.com  
Materialforvalter   Trygve Steinhaug      
Korpsassistent 1, Hovedkorps   Kitty Fiane   98220043   kitty@thure-trykk.no  
Korpsassistent , Junior   Aina soli      
Korpsassistent 1, Aspirantkorps 2   Marthe Berg   90603065   marthe.berg@talseth.no  
Korpsassistent 1, Aspirantkorps 1        

 

Dirigenter  

Dirigent for:  Navn  Mobil nr.  Mail 
Hovedkorps   Rolf Kittilsen   91 88 57 29   rolf.kittilsen@no.abb.com/rkitt@broadpark.no  
Aspirant- og juniorkorps   Birgitte Grong   90 61 99 24   bgrong@me.com  

 

Tillitsvalgte  

Verv  Navn  Mobil nr.  Mail 
Tillitsvalgt 1, hovedkorps   Stina Johanne Helvin      
Tillitsvalgt 2, hovedkorps   Daniel Nordland Gundersen      

 

Diverse verv  

Verv  Navn  Mobil nr.  Mail 
Papirdugnad, ansvarlig   Randi Helene Nonstad     skiensskolemusikkpapirdugnad@hotmail.no  
Korpsassistent 2, Hovedkorps   Anne Lene Romsdalen      
Korpsassistent 2, Juniorkorps   Anne Kise      
Korpsassistent 2, 2. års Aspirant   Hilse N Gundersen      
Korpsassistent 2, 1. års Aspirant   Kari Anne Kittilsen      
Korpsassistent 3 , 1 års   Merethe Lied Abrahamsen      
Materialforvalter assistent   Terje Baasland      
Valgkomitè   Kirsti Rosenvold Bruun      
Valgkomitè   Mari Stave Nilsen      
Revisor   Borghild Aasen      
Revisor   Marianne Hegna      
Facebook/hjemmeside   Rune Rudborg      
Hjemmeside assistent   Terje Baasland   97775327   terje.baasland@online.no  

 


Utskriftsvennlig versjon